HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Işıkla Serüven: Erkut Şahinbaş Mimarlığı Sergisi Açıldı
Orjinal Resim
Çorlu Belediyesi ve T.M.M.O.B. İstanbul Şubesi - Çorlu Temsilciliği işbirliğiyle gerçekleştirilen “Işıkla Serüven: Erkut Şahinbaş Mimarlığı” adlı sergi açıldı.
 
Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri kapsamında en büyük ödül olan "Mimar Sinan Büyük Ödülü"nü alan mimarların üretimlerini derlemek ve mimarlık kamuoyuna sunmak amacıyla tertip edilen “Sinan Ödüllü Mimarlar Programı” kapsamında Mimar Sinan Büyük Ödülü’nü alan Mimar Erkut Şahinbaş için düzenlenen ve 2012-2014 yılları arasında Türkiye’nin çeşitli kentlerini dolaşan “Işıkla Serüven: Erkut Şahinbaş Mimarlığı” adlı sergi Tarihi Belediye Binası’nda sergilenmeye başladı. Serginin açılışında Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Belediye Meclis Üyesi Fatma Gürel, T.M.M.O.B. İstanbul Şubesi - Çorlu Temsilciliği Başkanı Tarkan Baş hazır bulundu. Açılışta, meslekte 20. Yılını dolduran Mimar Kemal Ersin Say’a Tarkan Baş tarafından plaket takdim edildi.
 
“Işıkla Serüven: Erkut Şahinbaş Mimarlığı” sergisi 21-28 Ekim tarihleri arasında Tarihi Belediye Binası’nda ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.
 
Oluşturulma Tarihi :  21.10.2015 16:40:44
Okuma Sayısı : 3701
Fotoğraflar